O NAS

Cieszymy się, że tu jesteś!

Zajęcia i warsztaty dla dzieci w Nowym Sączu

Nazywam się Dominik i jestem założycielem Składu Dobrych Wartości. W pracy na blogu korzystam z własnego doświadczenia, a moja rodzina jest moim poligonem. Jestem niezmiernie wdzięczny, że we wszystkim, co tutaj robię zawsze mogę liczyć na pomoc i wspiercie mojej żony i syna. Dziękuje Wam!

Oczywiście staram się dużo rozmawiać z wieloma ludźmi mądrzejszymi ode mnie, którzy już TO wszystko przeżyli. Poza tym cały czas poszukuje wiedzy czytając książki i blogi, ale co innego usłyszeć o czymś, a co innego przeżyć.

W tworzeniu zabawek i wymyślaniu gier i zabaw inspiruje mnie obserwowanie przypadkowych przedmiotów. Przeważnie nadających się do recyklingu lub jak mówią inni – zwykłych śmieci ;)

Koniecznie napisz do mnie, jeżeli masz jakieś pytania

Witajcie, mam na imię Basia i mam ogromną przyjemność pisywać od czasu do czasu do Składu Dobrych Wartości. Na co dzień zajmuję się tysiącem tematów równocześnie i pomimo stale napływających nowych pomysłów, które zajmują mi mnóstwo czasu, staram się nie zaniedbywać życia rodzinnego.

Prywatnie, jestem mamą bardzo fajnej Alicji, która w tym roku poszła do szkoły, i z której jestem nieustająco bardzo dumna. W wolnych chwilach zastanawiam się, co najbardziej lubię robić: podróżować, gotować czy tańczyć, nie mogąc się zdecydować, często robię to wszystko jednocześnie.

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować mój mail to

Dogoterapia Kraków, zajęcia dla dzieci

Cześć, jestem Kalina i mam tę przyjemność być częścią Składu Dobrych Wartości. Z zawodu jestem logistykiem, ale też kynoterapeutką i razem z Ajlą, moim psem prowadzimy zajęcia z dziećmi. Uwielbiam poznawać nowe miejsca i smaki, ale przede wszystkim ludzi i ich historie, bo uważam, że od każdej napotkanej osoby można się dużo nauczyć. Jeśli macie ochotę podzielić się nimi ze mną, piszcie śmiało –

Kreatywne zabawy z dziećmi w przedszkolu

Witajcie, mam na imię Marcin i pracuje w… przedszkolu – wiem, to trochę nietypowe. Praca z dziećmi przynosi mi mnóstwo radości, ale także inspiracji, uczy mnie prostego patrzenia na otaczający nas świat i siły który nim rządzą. Jednym z moich największych problemów jest to że interesuje mnie zbyt wiele rzeczy, być może związane jest to z moim wyuczonym zawodem – nauczyciel geografii i przyrody.

Prywatnie jestem szczęśliwym mężem oraz tatą radosnej Łucji, która jest głównym testerem moich umiejętności pokazowych. Bardzo dziękuję mojej żonie, która nie gasi we mnie kreatywnego zapału, mimo tego, że nigdy nie wie do czego wykorzystam nasze kuchenne sprzęty i czy wyjdą z tego cało. YouTube

Dobry kierunek

Skład Dobrych Wartości

Celem Składu Dobrych Wartości jest pomaganie Wam – Rodzicom. To miejsce, gdzie łatwo znajdziesz inspirację, by ze swoją rodziną cieszyć się dobrą zabawą, niesamowitymi produktami i szybkimi rozwiązaniami codziennych problemów. Tutaj możesz zapisać swoje ulubione pomysły i dzielić się nimi ze swoimi znajomymi.

Będąc nowoczesnym rodzicem wiesz, jak cenny jest czas. W Składzie zebrane są najlepsze pomysły do tworzenia, świętowania i cieszenia się niezapomnianymi chwilami z dziećmi. To także strefa, gdzie znajdziesz motywację do bycia wzorem dla swoich dzieci i wskazywania im zachowań, które pewnego dnia zaczną naśladować. Z nami oszczędzasz godziny przeglądania niekończących się stron internetowych.

Logo Składu Dobrych Wartości przypomina kompas, ponieważ chcemy wskazywać Ci dobry kierunek.

Koniecznie napisz do nas, jeżeli masz pomysł na WSPÓŁPRACĘ.

W Skład wchodzi

Przedstawione w Składzie rozwiązania sprawdziły się w naszym życiu. Dlatego użyj swojej intuicji, by ocenić, czy są one odpowiednie także dla Ciebie lub Twojej rodziny.

Zabawa jest ważna dla prawidłowego rozwoju fizycznego, społecznego i emocjonalnie dzieci. To także sposób na uczenie się podczas zabawy.

Wszystkie pomysły, które tutaj znajdziesz wyróżniają dwie najważniejsze cechy: kreatywność, która pomaga rozwijać młode umysły oraz miłość, która jest kluczem do rozwoju osobistego dziecka. To także codzienna radość i tworzenie wspomnień. Mamy nadzieje inspirować i dzielić się pomysłami, które Cię zaskoczą. Lista kategorii jest krótka, ale obejmuje nieskończone możliwości:

Baw się dobrze, zbuduj z dziećmi superfajne zabawki i spędź niezapomniany czas z rodziną.
ZABAWY DLA DZIECI – kreatywne, naukowe, sensoryczne, eksperymenty, gotowanie, sezonowe, eko, przyrodnicze, malowanie, na powietrzu, konstruowanie, ruchowe, języki obce.

Możesz być wzorem dla swoich dzieci i wskazywać im zachowania, które pewnego dnia zaczną naśladować.
STREFA RODZICÓW – motywacja, organizacja czasu, wychowanie dzieci, kuchnia, oszczędzanie, DIY.

Żyj przygodą i wyjedź z dziećmi po przygodę życia.
PODRÓŻE – jak zorganizować wyjazd dla rodziny, miejsca przyjazne rodzinom.

Dołącz do Składu

konto YouTube

Dziękujemy za odwiedziny!

Prowadzisz stronę lub blog i chcesz udostępniać zamieszczone w Składzie zdjęcie lub fragment tekstu? JESTEŚ MILE WIDZIANY! Pamiętaj jednak, by nie zmieniać zdjeć opatrzonych logo ani pierwotnej treści i zawsze podać link do oryginalnego postu. Więcej na ten temat przeczytasz na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI. Jeżeli chcesz wykorzystać więcej materiałów to napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego zamieszczonego poniżej.

* - pola wymagane

Imię i nazwisko*

Adres email*

Temat*

Treść wiadomości*