KONTAKT

Cieszymy się, że chcesz się z nami skontaktować i dziękujemy za poświęcenie czasu na pisanie.
Opinie czytelników są dla nas źródłem inspiracji do tworzenia nowych rzeczy i zmiany dotychczasowych. Zatem pisz śmiało, a my postaramy się odpowiedzieć. Jeżeli uznasz, że zbyt długo nie odpisujemy – przypomnij się!
Już teraz w ramce po prawej stronie możesz zapisać się na newsletter i dzięki temu będziesz na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się w .

Chcesz zaproponować temat postu?

Świetnie! Większość pomysłów zamieszczonych w Składzie to efekt rozmów i obserwacji, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Skorzystaj z formularza kontaktowego zamieszczonego poniżej.

Masz pytanie?

Jeśli tak, to może będziemy mogli na nie odpowiedzieć ;) Możesz też uzyskać natychmiastową odpowiedź poprzez sprawdzenie na stronach Polityka prywatności.

Chcesz napisać gościnny wpis?

Upewnij się tylko, czy podobny temat już się w Składzie nie pojawił. Lista kategorii jest krótka, ale obejmuje nieskończone możliwości:

  • ZABAWY DLA DZIECI – kreatywne, naukowe, eksperymenty, gotowanie, sezonowe, eko, przyrodnicze, malowanie, na powietrzu, konstruowanie, ruchowe, języki obce.
  • STREFA RODZICÓW – wszystko, co dla nas rodziców może być motywacją do działania, wskazówką do postępowania z dziećmi, przydatną poradą albo po prostu ciekawym tekstem. Szczególnie zachęcamy do przesyłania własnych rozwiązań typu: „Sposób na…”.
    Główne kategorie to: motywacja, organizacja czasu, wychowanie dzieci, kuchnia, oszczędzanie, DIY.
  • PODRÓŻE – odwiedziliście ciekawy zakątek? Przeżyliście z dzieciakami przygodę życia? A może macie zdjęcia i chcecie podzielić się wrażeniami? W Składzie zawsze znajdzie się dla Was miejsce!

Szukasz czegoś konkretnego?

Spróbuj skorzystać z  funkcji wyszukiwania w okienku u góry po prawej stronie. Wystarczy wpisać słowo lub słowa kluczowe i prawdopodobnie dosyć szybko będziesz w stanie znaleźć to, czego szukasz. Jeśli to nie pomoże, napisz do nas śmiało.

Zauważyłeś problem ze stroną albo znalazłeś na niej błąd?

Dzięki za poświęcenie czasu, aby dać mi znać! W formularzu poniżej wpisz w temacie „Problem strony” i opisz krótko, o co chodzi.

Jesteś zainteresowany reklamą w Składzie?

Nie ma sprawy. W temacie formularza wpisz „Reklama”, a my postaramy się skontaktować najszybciej jak się da. Zajrzyj też do działu WSPÓŁPRACA.

Potrzebujesz czegoś innego?

Po prostu napisz, a zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby Ci pomóc.

 

* - pola wymagane

Imię i nazwisko*

Adres email*

Temat*

Treść wiadomości*

Kliknij poniżej „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych artykułach