Eventy, imprezy, warsztaty i atrakcje dla dzieci

Zapraszamy do skorzystania z oferty wyjątkowych zajęć tematycznych. Szczegóły omówimy telefonicznie 534 701 626 lub mailowo warsztaty (@) skladowa.net

Imprezy plenerowe: festyny, pikniki.
Eventy: firmowe, integracyjne, promocje w centrach handlowych, animacje w hotelach.
Imprezy rodzinne: urodziny, wesela, komunie, chrzciny.
Zabawy okazjonalne: przedszkola, szkoły podstawowe, Dzień Dziecka, Mikołajki.

Eventy, imprezy, atrakcje dla dzieci

SPRAWDŹ, KTO JUŻ SKORZYSTAŁ

70% naszych klientów decyduje się na stałą, cykliczną współpracę.

Szkoła Podstawowa nr 8 w Nowym Sączu

Pokaz eksperymentów z aktywnym udziałem dzieci

Eksperymenty naukowe

Pokaz chemicznych i fizycznych doświadczeń z aktywnym udziałem najmłodszych. To wspaniała okazja, by dzieci znalazły wyjaśnienie rozmaitych zagadek i niejasności. Prowadzący zadaje odpowiednie pytania, a dzieci samodzielne poszukują rozwiązań. Gwarantujemy dobrą zabawę podczas dokonywania odkryć, przeprowadzania badań i eksperymentów.

Dogoterapia / Kynoterapia

Zajęcia prowadzone są przez licencjonowaną kynoterapeutką Kalinę i jej wesołego psa Ajlę. To odpowiednio wyselekcjonowany do pracy z dziećmi pies – Flat Coated Retriever – rasa ukierunkowana na współpracę z człowiekiem, bardzo łagodna i ufna.

Kreatywne EKO-zabawki

Jak obserwować świat dookoła i wykorzystywać przypadkowe przedmioty do zabawy? Zapraszamy na cykl zabaw twórczych dla dzieci, w którym uczymy się, jak nadać drugie życie przedmiotom przeznaczonym do recyklingu, a przy tym świetnie się bawić.

Podróże do przeszłości

Najmłodsi wreszcie poznają i zrozumieją naszą historię wędrując do świata pełnego legend, opowieści i ciekawostek. Tu historia dla dzieci podana jest w ciekawej formie z dużą dawką zabawy. Podczas każdych zajęć rozwijamy się także plastycznie i robimy różne przedmioty nawiązujące do przeszłości.

Zajęcia historyczne dla dzieci
Eventy, imprezy, atrakcje dla dzieci

Eventy, imprezy, atrakcje

Dobrą zabawę dla dzieci i pełną emocji rywalizację dla młodzieży i dorosłych gwarantuje szereg niepowtarzalnych scenariuszy dopasowanych do wieku uczestników – pomysłowe zabawy ruchowe, rywalizacja w grupach ucząca współpracy zespołowej, świat gier i bajek dla najmłodszych pomagający wniknąć w tematykę imprezy i wiele innych.

Zapraszamy do skorzystania z oferty wyjątkowych zajęć tematycznych. Szczegóły omówimy telefonicznie 534 701 626 lub mailowo warsztaty (@) skladowa.net

Działamy na terenie Małopolski – głównie Kraków i Nowy Sącz, ale możemy przyjechać także do Twojej miejscowości. Wszystko jest do uzgodnienia ;)