Fajnie być naukowcem!

Jak zrobić silnik odrzutowy? Czy pusta butelka jest faktycznie pusta? Dlaczego dźwig się nie przewraca? Dzieci zadają mnóstwo pytań, a badanie zjawisk zachodzących w najbliższym otoczeniu to dla nich ogromna frajda. Na naszych zajęciach najmłodsi sami przeprowadzą swoje pierwsze naukowe eksperymenty.

Udostępnij artykuł lub polub go!

Na wiele nurtujących pytań dzieciom odpowiedzieli już rodzice i nauczyciele. Jednak nawet dorośli nie wiedzą wszystkiego :)

Nauki ścisłe kojarzą się zazwyczaj z mozolnymi obliczeniami albo skomplikowanymi doświadczeniami prowadzonymi w specjalistycznych laboratoriach przez niezliczony zespół naukowców. Często zapominamy, że fizyka, chemia i biologia towarzyszy nam na co dzień. W ten sposób na każdym kroku stykamy się z przejawami fascynującej nauki.

Cykliczne zajęcia odbywają się co tydzień. W ciągu całego roku pokazujemy dzieciom kilkaset doświadczeń, które mogą wykonać samodzielnie lub z pomocą rodziców w domu. Dzięki zdobytej wiedzy nie tylko zaczną się lepiej uczyć, ale przede wszystkim polubią i zainteresują się nauką.

Zapraszamy do skorzystania z oferty wyjątkowych zajęć tematycznych. Szczegóły omówimy telefonicznie 534 701 626 lub mailowo warsztaty (@) skladowa.net

POWRÓT